Цензор.НЕТ

04.12.18 15:20

Терорист Гіркін звинувачує Путіна в державній зраді: "Ця істота та її оточення повністю винищили всі гілки влади"

Президента Російської Федерації Володимира Путіна необхідно усувати від виконання обов'язків президента РФ за підозрою в підготовці до державної зради.

Терорист Гіркін звинувачує Путіна в державній зраді: "Ця істота та її оточення повністю винищили всі гілки влади"

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише в російській соцмережі "ВКонтакте" колишній ватажок терористів "ДНР", екс-співробітник ФСБ Ігор Гіркін (Стрєлков). Наводимо його текст.

"Державна зрада відбувається на наших очах. Здійснюється відкрито і нахабно:


https://www.interfax.ru/world/640459

"Зокрема, необхідно вирішити питання, яка країна буде володіти суверенітетом над переданими островами. Крім того, доведеться визначитися з подальшою долею росіян, що проживають на острові Шикотан.

Крім того, серйозну заклопотаність викликає питання про можливе розміщення на островах, якщо вони будуть повернуті, американських військових баз".

- ці фрази - вже злочин, оскільки вони прямо допускають передачу частини суверенної території Російської Федерації іноземній державі.

По суті, Путіна вже зараз необхідно усувати від виконання обов'язків президента РФ за підозрою в підготовці до державної зради. І створювати слідчу групу, яка буде займатися розслідуванням підготовлюваного злочину. Тільки ось нікому. Ця істота та її оточення повністю винищили всі гілки влади, замінивши їх власною мафіозною "вертикаллю"".

Терорист Гіркін звинувачує Путіна в державній зраді: Ця істота та її оточення повністю винищили всі гілки влади 01
Терорист Гіркін звинувачує Путіна в державній зраді: Ця істота та її оточення повністю винищили всі гілки влади 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики