Цензор.НЕТ

04.12.18 16:57

Для перевірки законності зрубаної новорічної ялинки створено мобільний додаток

ДП "Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр" розробив для перевірки законності походження новорічної ялинки програмне забезпечення для Android - yalynka.info.

Для перевірки законності зрубаної новорічної ялинки створено мобільний додаток

Як передає Цензор.НЕТ, згідно з повідомленням на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства, відповідну програму можна безкоштовно встановити з Google Play Market.

"Перевірка ялинки відбувається шляхом введення номера з бирки або самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, в мобільний додаток. Бирки та самоклейні етикетки містять індивідуальний номер і відповідний йому штрих-код, який заноситься в єдину систему електронного обліку деревини. У разі, якщо бирка/етикетка або інформація за номером в системі відсутня - це може свідчити про нелегальне походження ялинки", - наголошується в повідомленні міністерства.

Також легальність ялинки можна перевірити на сайті yalynka.info.

"При придбанні ялинок просимо громадян звертати увагу на наявність маркування уніфікованими засобами, а про факти зловживання або виявленні порушення повідомляти в територіальні органи Національної поліції і Держлісагентства", - зазначили в Мінагропроді.

Як повідомлялося, Державні лісогосподарські підприємства планують цього року реалізувати близько 500 тис. шт. новорічних ялинок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики