Цензор.НЕТ

04.12.18 20:57

Понад 200 правопорушень припинено в листопаді під час фільтраційних заходів у Донецькій області, - Нацполіція

Тільки в листопаді поліцейські на блокпостах розкрили 207 злочинів, зокрема й кримінального характеру. Задокументовано 11 фактів незаконного перевезення предметів війни, а також 18 - наркотичних речовин.

Понад 200 правопорушень припинено в листопаді під час фільтраційних заходів у Донецькій області, - Нацполіція

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції.

"Перевіряють не тільки вантаж і транспортні засоби, а й осіб, які можуть загрожувати безпеці громадян. Затримано 23 розшукуваних злочинців і трьох безвісти зниклих. Виявлено 17 викрадених автомобілів. 63 осіб доставлено в територіальні підрозділи поліції для перевірки на причетність до незаконних збройних формувань" , - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в регіоні тривають превентивні заходи, спрямовані на притягнення до відповідальності осіб, причетних до знищення лісових насаджень. Зокрема, на блокпостах зупинено 26 автомобілів, які незаконно перевозили деревину.

"Слід звернути увагу мешканців і гостей регіону на те, що з 26 листопада поліція Донеччини переведена на посилений варіант несення служби. Збільшено кількість правоохоронців не тільки на вулицях населених пунктів регіону, а й на стратегічно важливих об'єктах, зокрема і на пунктах в'їзду - виїзду. Звертаємося до громадян із проханням з розумінням поставитися до впроваджених заходів, оскільки вони виключно заради їхньої безпеки", - повідомляють в НПУ.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики