Цензор.НЕТ

04.12.18 23:57

Російська фігуристка Навка стала співвласником виробника солі в окупованому Криму

Російська фігуристка і дружина прес-секретаря президента Дмитра Пєскова Тетяна Навка володіє 16,67% виробничого кооперативу "Галіт".

Російська фігуристка Навка стала співвласником виробника солі в окупованому Криму

Про це повідомляє The Bell із посиланням на СПАРК-Інтерфакс, передає Цензор.НЕТ.

За даними СПАРК-Інтерфакс, Навка стала власницею цього пакета наприкінці листопада 2018 року. Приблизно у той самий час компанія отримала великий контракт на поставку технічної солі для ГУП "Кримавтодор" (постачальник єдиний подав заявку). Сума контракту становила 25,9 млн рублів. Втім, у 2017 році, до зміни власників, "Галіт" отримав замовлення того ж "Кримавтодору" на 29,6 млн рублів. Виручка ПК "Галіт" у 2017 році становила 44,7 млн ​​рублів, чистий прибуток - 3,5 млн рублів (дані Росстату).

Незадовго до угоди з Навкою одним із співвласників кримського кооперативу (з тими ж 16,67%) став Юрій Волков. Разом із власником телеканалу "Царгород" бізнесменом Костянтином Малофєєвим і каскадером Олександром Іншаковим Волков також виступає співзасновником Міжрегіональної громадської організації "Клуб професійного бойового самбо". Серед співвласників кримської компанії значаться ще кілька фізосіб (у тому числі Волкова Анна Юріївна) з однаковими частками.

The Bell відправив запит Тетяні Навці, на момент публікації вона не відповіла. У ПК "Галіт" менеджер Юлія, яка не назвала своє прізвище, вислухавши запитання, передала, що компанія не може ні підтвердити, ні спростувати участь Навки в статутному капіталі.

У Навки є й інші проекти. Так, ТОВ "Навка шоу", що раніше належало фігуристці, зараз на 100% належить її сестрі Наталі Навці. Ця компанія представляє льодове шоу "Аленький цветочек". У 2018 році, судячи зі Спарк, компанія отримала від "Аерофлоту" 15 млн рублів на розміщення реклами перевізника в цьому шоу. Крім того, Тетяні Навці належить ТОВ "Лід Арена", що займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. До квітня 2018 року компанія орендувала у АТ "ВДНХ" приміщення 12,7 тис. кв. м. Крім того, "Лід Арена" орендує ще одне приміщення 13 тис. кв. м.

Тетяна Навка - дружина прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова. Вони одружилися в серпні 2015 року. Після цього засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний повідомив, що Пєсков з'явився на весіллі в годиннику за 620 тисяч доларів. Сам Пєсков назвав годинник дорогим подарунком дружини.

У 2015 році ФБК випустив розслідування про будинок Дмитра Пєскова і Тетяни Навки в Підмосков'ї вартістю близько 20 мільйонів доларів. В іншому розслідуванні ФБК стверджував, що Пєсков і Навка провели весільну подорож на найдорожчій яхті у світі, вартість оренди якої становила 385 тисяч євро. Пєсков у відповідь заявив, що не орендував яхту, а жив із дружиною в готелі на Сицилії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики