Цензор.НЕТ

04.12.18 21:34

Радимо українцям утриматися від поїздок у Російську Федерацію, - Цигикал

Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал радить громадянам України за можливості утриматися від поїздок у РФ, оскільки не виключений як вплив на них спецслужб, так і безпідставне повернення.

Радимо українцям утриматися від поїздок у Російську Федерацію, - Цигикал

Він зазначив, що російська сторона не пропускає наших співвітчизників без надання жодних пояснень, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держприкордонслужби.

"На кордоні з Росією ми фіксували повернення українців без пояснення жодних причин. Це були групи до 40 осіб, які не змогли проїхати. Їм не надавалися жодні документи про повернення", - сказав Петро Цигикал.

Керівник прикордонного відомства зазначив, що українські прикордонники в разі повернення громадянина складають відповідний протокол, який видається людині на руки, а російська сторона діє не в правовому полі.

Петро Цигикал зазначив, що Держприкордонслужба працює строго в рамках чинного законодавства. Зокрема, на державному кордоні здійснюються заходи, спрямовані на посилення заходів безпеки, щоб не допустити в Україну осіб, які можуть бути причетні до дестабілізації ситуації або терористичної діяльності. Крім того, у в'їзді в Україну можуть обмежуватися особи, які не можуть чітко пояснити мету своєї поїздки, які незаконно відвідували окуповані території України, щодо яких є заборона у в'їзді, які перевищили термін свого перебування на території нашої держави тощо.

Нагадаємо, російські прикордонники за останні дні через кордон не пропустили понад 150 громадян України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики