Цензор.НЕТ

05.12.18 18:09

Система підготовки Збройних сил адаптована до стандартів НАТО, - Порошенко

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко привітав українських військовослужбовців з Днем ЗСУ.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

"Громадяни нашої держави пишаються своїм військом і довіряють йому. Армія і Збройні Сили мають найвищий рівень довіри серед усіх державних інституцій. Наші Збройні Сили – це заслуга воїнів і ще мільйонів українців-патріотів, які зробили неймовірне – за такий короткий термін, менш ніж за п’ять років збудували армію, можливо одну з найсильніших у Європі, і зупинили російського агресора", - сказав Глава держави на урочистому заході з нагоди Дня Збройних Сил України.

"Саме українське військо і українська армія є надійним гарантом суверенітету, територіальної цілісності, незалежності нашої держави, гарантом безпеки українських громадян", - сказав Петро Порошенко.

За його словами, загартовані в боях з російським агресором Збройні Сили України набули безцінного бойового досвіду. І це підтверджують авторитетні міжнародні військові експерти. "Дуже важливо, що реформи, проведені у надзвичайно короткий термін в оборонному відомстві, забезпечили адаптацію системи підготовки особового складу Збройних Сил України до стандартів Північноатлантичного альянсу", - зазначив Петро Порошенко.

Він підкреслив, що і надалі Збройні Сили продовжуватимуть посилювати свій бойовий потенціал. "Цьому, безумовно, сприяє поступове надходження до бойових частин сучасного озброєння та техніки, нової та модернізованої, нових, апробованих у боях, елементів підготовки всіх категорій особового складу", - зауважив Президент.

Глава держави також назвав безпрецедентною кількість навчань та заходів підготовки, які були проведені у 2018 році. "Я мав можливість особисто спостерігати за умілими діями військових частин та підрозділів Збройних Сил України під час тактичних навчань у різних частинах, у різних регіонах держави, можу впевнено стверджувати, що на кожен агресивний крок ворога готова оперативна, жорстка, рішуча і професійна відповідь", - наголосив Верховний Головнокомандувач.

Він додав: "Ворог заплатить високу ціну за безвідповідальне і авантюрне рішення вторгнутися на українську землю".

За його словами, командири української армії здатні якісно планувати та ефективно управляти підпорядкованими підрозділами у різних видах бою. "Я задоволений рівнем взаємодії, який демонструють учасники маневрів. А реальний противник має, ще раз наголошую, віддавати собі звіт: найкраще зараз військам противника і агресора, які окупують нашу державу – звільнити територію", - підкреслив Президент.

Петро Порошенко зазначив, що українська сторона наполегливо працює над тим, щоб це відбулося політико-дипломатичним шляхом. "Але цей шлях може бути успішним лише тоді, коли ми маємо надійні, сильні, професійні, рішучі Збройні Сили", - підкреслив він.

Система підготовки Збройних сил адаптована до стандартів НАТО, - Порошенко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики