Цензор.НЕТ

06.12.18 09:48

Великого прогресу в питанні безвізу з Канадою поки немає. Кількість відмов у візах українцям досягла 26%, - посол Шевченко

Україні поки не вдалося досягти прогресу в питанні запровадження безвізового режиму подорожей для українців до Канади.

Великого прогресу в питанні безвізу з Канадою поки немає. Кількість відмов у візах українцям досягла 26%, - посол Шевченко

Про це під час слухань у Постійному комітеті парламенту Канади з питань оборони заявив посол України Андрій Шевченко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"На жаль, в питанні безвізового режиму я великого прогресу не бачу. Більше того, у 2018 році ми знову зафіксували зростання кількості відмов у візах громадянам України. Наразі цей показник досяг 26%", - сказав Шевченко.

Він наголосив, що причин, які б пояснили такі високі показники відмов у візах, немає. "Мета наших обох держав чітка: ми маємо дати людям вільні можливості для подорожей", - зазначив дипломат.

В оприлюдненому наприкінці грудня минулого року звіті Постійного комітету парламенту Канади з питань оборони "Канадська підтримка України в час кризи та збройного конфлікту" депутати закликали уряд скасувати візові вимоги для короткострокових поїздок українців. Однак в уряді відповіли, що Україна поки не відповідає вимогам стосовно безвізу.

При цьому Україна скасувала візи для канадців ще у 2005 році.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики