Цензор.НЕТ

06.12.18 12:44

Затриманий окупантами адвокат Курбедінов вів справу полонених українських моряків, - Полозов

Адвокат Микола Полозов повідомив, що останньою справою, в якій затриманий в окупованому Криму адвокат Еміль Курбедінов прийняв доручення на захист, стала справа захоплених у Керченській протоці українських моряків.

Затриманий окупантами адвокат Курбедінов вів справу полонених українських моряків, - Полозов

Про це Полозов написав у себе в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

Також, за його словами, Курбедінов здійснює захист українських політв'язнів у низці політичних справ у Криму і Російській Федерації.

"Тиск російської влади на адвокатів, що беруть участь у політичних справах у Криму, триває", - зазначив Полозов.

Раніше стало відомо, що в окупованому Криму російські силовики затримали адвоката Еміля Курбедінова.

Курбедінов затриманий за підозрою в порушенні статті 20.3 Кодексу про адміністративні правопорушення Росії (пропаганда чи публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики чи символіки екстремістських організацій, або іншої атрибутики чи символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонена федеральними законами).

Нагадаємо, ВМС ЗС України 25 листопада повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

При цьому ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Пізніше ВМС України повідомили, що катери ФСБ РФ вогнем на ураження пошкодили МБАК "Бердянськ", є поранений. А потім заявили про захоплення всіх 3 кораблів спецпризначенцями РФ і шести поранених.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московське СІЗО "Лефортово", 3 поранених - у "Матроську тишу".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики