Цензор.НЕТ

06.12.18 13:04

Могеріні запросила Клімкіна до Брюсселя на засідання Ради міністрів закордонних справ країн ЄС

На полях 25-го Міністерського засідання ОБСЄ (м. Мілан, Італія) Міністр Павло Клімкін зустрівся з Високим представником ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федерікою Могеріні.

Могеріні запросила Клімкіна до Брюсселя на засідання Ради міністрів закордонних справ країн ЄС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр МЗС України.

Міністр детально зупинився на доказах спланованого здійснення акту неприхованої агресії РФ проти України в районі Керченської протоки і, як наслідок, загострення безпекової ситуації в Чорному і Азовському морях.

Сторони обговорили ситуацію на Донбасі та перспективи початку миротворчої місії ООН на підтримку імплементації Мінських домовленостей.

На порядку денному зустрічі, серед іншого, були шляхи подальшого вдосконалення санкційної політики проти Росії за підрив територіальної цілісності та суверенітету України, а також питання підтримки з боку ЄС реформ у секторі безпеки та оборони України й виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

З метою обговорення подальших спільних дій Високий представник запросила Клімкіна взяти участь у заходах у рамках засідання Ради міністрів закордонних справ країн Євросоюзу 10 грудня в Брюсселі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики