Цензор.НЕТ

06.12.18 18:04

Терорист Губарєв повернувся в окупований Донецьк

За його словами, соратники ліквідованого бойовика Захарченка не збираються повертатися на територію України.

Терорист Губарєв повернувся в окупований Донецьк

Екс-"народний губернатор" Донбасу Павло Губарєв після невдалої спроби участі в "виборах" ОРДЛО нещодавно повернувся в непідконтрольний Україні Донецьк. Про це він заявив в інтерв'ю пропагандистському інформресурсу терористів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Губарєв повідомив, що прибув на територію ОРДО в наприкінці листопада, а раніше він не повертався через відсутність "справ".

"Я б міг і до виборів приїхати. Але мені тут було нічого робити, я не був учасником передвиборчого процесу. Я використав цей час для відновлення сил і написання певної частки текстів для книги", - сказав терорист.

Також він прокоментував і можливість повернення в ОРДО втікачів екс-"міністра доходів й зборів" Олександра "Ташкента" Тимофєєва та екс-радника Захарченка Олександра Казакова і екс-радника вбитого ватажка ОРДО Олександра Захарченка, письменника-терориста Захара Прилєпіна.

"Штаб-квартира цих людей розташована в селищі Лапіно Московської області, нехай вона там і залишається".

Нагадаємо, після ліквідації 31 серпня в Донецьку лідера бойовиків Олександра Захарченка терористи правели на окупованих територіях "вибори" нових ватажків і "депутатів". "Голосування" відбулося 11 листопада.

Українська сторона в Тристоронньої контактній групі в Мінську наполягала, що в разі проведення окупантами "виборів" в ОРДЛО їхні результати не матимуть ніяких правових наслідків і не будуть визнані ні Україною, ні світовим співтовариством.

Представники США і Канади в ОБСЄ закликали Росію відмовитися від планів щодо проведення виборів на окупованих територіях Донбасу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики