Цензор.НЕТ

06.12.18 19:08

Створення ОТГ має бути завершено до 2020 року, - указ Порошенка

Президент доручив удосконалити законодавство про місцеві вибори і розробити плани розвитку сіл, селищ, міст і областей.

Створення ОТГ має бути завершено до 2020 року, - указ Порошенка

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів внести на розгляд ВР законопроект щодо вдосконалення законодавства про місцеві вибори у зв'язку з утворенням ОТГ, а також вжити заходів для завершення створення дієвих громад до 2020 року. Відповідний указ №412/2018 оприлюднено на сайті глави держави, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Кабінету міністрів України забезпечити розробку і внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо вдосконалення законодавства про місцеві вибори у зв'язку з утворенням об'єднаних територіальних громад; вжиття в установленому порядку заходів щодо надання державної підтримки для завершення до 2020 року формування та утворення спроможних територіальних громад по всій території України", - йдеться в документі.

Обласним та Київській міській державним адміністраціям глава держави доручив забезпечити розробку і затвердження планів перспективного розвитку відповідних областей, міста Києва на 2019-2021 роки з урахуванням інноваційного потенціалу регіонів, конкурентних переваг і стратегічного бачення їхнього розвитку.

Органам місцевого самоврядування Порошенко порекомендував розробити і затвердити плани перспективного розвитку відповідних міст, селищ і сіл на 2019-2021 роки з урахуванням регіональних стратегій розвитку, місцевих пріоритетів, визначених територіальними громадами.

Указ набирає чинності з дня опублікування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики