Цензор.НЕТ

06.12.18 20:08

Адвокати Мартиненка показали в суді підроблений банківський документ для дискредитації НАБУ

Національне антикорупційне бюро України заявило, що адвокати екс-нардепа Миколи Мартиненка пред'явили в суді підроблений банківський документ, намагаючись таким чином дискредитувати доказову базу НАБУ.

Адвокати Мартиненка показали в суді підроблений банківський документ для дискредитації НАБУ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку НАБУ в Фейсбук.

"В одному з кримінальних проваджень за обвинуваченням екс-народного депутата України сторона захисту вдалася до відвертої брехні й продемонструвала в суді підроблений (!) банківський документ. Згідно з ним, детектив НАБУ буцімто є власником офшорної компанії, що фігурує в розслідуванні. Аргументація адвокатів така: якщо вони змогли відтворити цей документ ще й змінити прізвище власника, то, хто знає, може, в такий же спосіб вчинило і саме НАБУ", - йдеться в повідомленні.

У НАБУ зауважили, що не займаються підробкою. Всі докази, які є в матеріалах цього досудового розслідування і які доводять причетність обвинувачених до вчинення корупційного злочину, отримані НАБУ офіційно з-за кордону, в межах міжнародної правової допомоги. Ці матеріали надані НАБУ компетентними органами та банківськими установами інших держав, підкріплені показаннями свідків, аналізом руху грошових коштів, "на відміну від папірця незрозумілого походження, продемонстрованого стороною захисту у суді".

На думку Бюро, сторона захисту навмисно вдається до маніпуляції, висмикуючи окремі факти з 200 томів доказової бази. Оцінку ж доказам, згідно з законом, дасть суд, нагадали в НАБУ.

Нагадаємо, 20 квітня 2017 року НАБУ і САП затримали Мартиненка за підозрою у справі про розтрату коштів ДП ​​"СхідГЗК" у розмірі 17,28 млн дол. США шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату.

НАБУ підозрює Мартиненка у вчиненні злочинів за чотирма статтями Кримінального кодексу.

У січні 2018-го суд відмовився продовжувати покладені на колишнього народного депутата Миколу Мартиненка зобов'язання.

Адвокати Мартиненка показали в суді підроблений банківський документ для дискредитації НАБУ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики