Цензор.НЕТ

07.12.18 09:23

"Дозволили вбивати росіян мовчки": РосЗМІ відреагували на ухвалення Радою закону "Про прилеглу зону України"

"Українським прикордонникам дозволили вбивати росіян мовчки" - таким зловісним заголовком РосЗМІ відреагували на ухвалення Верховною Радою закону "Про прилеглу зону України" (№ 8361).

"Дозволили вбивати росіян мовчки": РосЗМІ відреагували на ухвалення Радою закону "Про прилеглу зону України"

Як передає Цензор.НЕТ, видання "Моссковский комсомолец" у матеріалі під таким заголовком пише: "Стріляти на ураження без попередження! Таке право українським прикордонникам відтепер дає закон, ухвалений у четвер української Радою. У новому законі зазначено, що у разі вторгнення на українську територію злочинних угруповань і воєнізованих груп, з метою запобігання збройним конфліктам і провокаціям, українські прикордонники можуть відкривати вогонь на ураження ворога без жодного попередження. (...) Зрозуміло, проти кого насамперед спрямовані ці законодавчі новації".

Також наводяться думки російських експертів. Один з них, директор Центру вивчення країн Близького Сходу та Центральної Азії Семен Багадасаров упевнений, що "це зроблено в межах спроби чергового антиросійського "накату", посилення напруги, щоб нас налякати.

"Усе це, звісно ж, ситуацію на кордоні веде від локальної напруженості до ширшої конфронтації", - коментує він український закон.

Зі свого боку військовий експерт, політолог Іван Коновалов сказав: "Після ухвалення такого закону так і хочеться згадати радянську кінокласику: "Все, кіна не буде - електрика закінчилася!". Це все саме про них. Авантюра в Чорному морі відбулася, а вони тільки тепер "б'ють по хвостах", ухвалюючи такий закон. (...) Так що висновок з усього цього простий: по-перше, - реакція на подію, яка ними ж була спровокована, запізніла, по-друге, - абсолютно бездумна і не прорахована, а по-третє, - це повне нерозуміння того, що за такі дії доведеться відповідати".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики