Цензор.НЕТ

07.12.18 09:48

Колесніков: З'їзд "Опоблоку" відбудеться 15 грудня поточного року

З'їзд політичної партії "Опозиційний блок" відбудеться згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня 2018 року. 47 тисяч з 61 тис. членів партії висловили готовність взяти участь у VIII з'їзді політсили.

Колесніков: З'їзд "Опоблоку" відбудеться 15 грудня поточного року

Про це повідомив співголова політради партії Борис Колесніков на сайті "Опоблоку", пише Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Далі політик зазначив, що останнім часом в засобах масової інформації поширюються інсинуації з приводу того, що більшість організацій партії "Опозиційний блок" не підтримують ініціативу щодо проведення партійного з'їзду.

Зазначається, що реальні цифри партійної статистики показують, що в нинішніх умовах переважна більшість членів партії підтримали ідею проведення з'їзду, вбачаючи в ньому спосіб вирішення внутріпартійної дискусії. Однак, делегатів на VIII з'їзд політичної партії "Опозиційний блок" висунули 47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців, які перебувають на партійному обліку. Тому з'їзд відбудеться згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня поточного року, заявляє Колесніков.

Нагадаємо, фракція і більшість регіональних організацій партії, закликали політраду партії "Опозиційний блок" якомога швидше провести з'їзд після того, як за словами голови фракції Вадима Новинського, Юрій Бойко та Сергій Льовочкін були виключені з фракції за те, що "порушили статут, за співпраця з владою, за зраду інтересів виборців".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики