Цензор.НЕТ

07.12.18 09:48

ЗСУ готові ділитися з польською армією своїм бойовим досвідом боротьби проти Росії, - Порошенко

Збройні сили України готові ділитися з польською армією своїм бойовим досвідом, здобутим на сході країни у протистоянні з російськими окупантами.

ЗСУ готові ділитися з польською армією своїм бойовим досвідом боротьби проти Росії, - Порошенко

Про це в інтерв'ю польському телеканалу TVN24 заявив президент України Петро Порошенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Збройні сили Польщі можуть отримати негайний доступ до всього нашого досвіду в боротьбі проти Росії... Офіцери з радістю поділяться своїми знаннями з польськими друзями і партнерами",- заявив Порошенко.

Він зазначив, що завдяки цьому Польща буде сильнішою, що також в інтересах України, яка вбачає в Польщі партнера і союзника.

Він висловив вдячність Польщі за підтримку, яку відчуває від неї Україна останні 4-5 років.

Президент України зауважив, що Польща є одним з найбільших радників у проведенні Україною реформ, зокрема децентралізації, сфери освіти, дерегуляції, покращення інвестиційного клімату й ситуації в економіці країни.

Порошенко також звернув увагу, що зараз створена і функціонує польсько-литовсько-українська бригада, а Україна хотіла б і надалі поглиблювати співпрацю з Польщею у військовій сфері.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики