Цензор.НЕТ

07.12.18 14:38

Івано-Франківська облрада оголосила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Івано-Франківська облрада в п'ятницю, 7 грудня, ухвалила рішення про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території регіону.

Івано-Франківська облрада оголосила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua, його підтримали 68 депутатів.

У рішенні йдеться, що до моменту повного припинення окупації території України в Івано-Франківській області встановлено мораторій на публічне використання російських фільмів і музики. Мета рішення - уникнути "ескалації напруженості в суспільстві і недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі".

Водночас місцеве видання "Курс" підкреслило, що рішення має рекомендаційний характер.

"Ми як депутати обласної ради маємо засвідчити свою позицію. Просити людей утримуватися від культивування, проштовхування російськомовного продукту агресора", - сказав депутат Ігор Дебенко.

Під час обговорення проекту рішення депутат від ВО "Свобода" Василь Попович також запропонував на підтримку рішення жителям області проводити флешмоб "Убий у собі москаля" і звертати увагу водіїв маршруток, продавців, які включають російську музику.

Нагадаємо, що раніше мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту ввели Львівська, Житомирська і Тернопільська облради.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики