Цензор.НЕТ

07.12.18 16:14

Особам, які чинять опір НАБУ та САП, належить 99% медійних ресурсів держави, - Ситник

У суддів, які розглядають справи проти високопоставлених корупціонерів, має бути можливість ухвалювати законні рішення без негативних наслідків для себе.

Особам, які чинять опір НАБУ та САП, належить 99% медійних ресурсів держави, - Ситник

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура останні півтора року регресують через протидію влади та незахищеність суддів, які розглядають справи проти високопоставлених корупціонерів. Про це на конференції в Києві, присвяченій Міжнародному дню боротьби з корупцією, сказав директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ГОРДОН".

За його словами, ситуація, аналогічна з українською, виникала і в інших країнах, де було створено спеціалізовані органи боротьби з корупцією.

"На певному етапі антикорупційні органи досягали прогресу, але коли цей прогрес зачіпав інтереси провладної політичної еліти, з'являвся величезний опір. І останні півтора року ми спостерігаємо регрес", - наголосив він.

Як способи протидії обрано зміну законодавства та постійні медійні атаки, заявив Ситник.

"Особам, які чинять опір, належить 99% медійних ресурсів держави", - зазначив він.

Рівень довіри до антикорупційних органів з боку суспільства впав через відсутність судових рішень у кримінальних провадженнях, упевнений Ситник.

"Ми переконалися, що суспільству не цікаві затримання й арешти, коли після цього кандидат скидає ковдру, займається дзюдо і розповідає, що йде в президенти", - сказав глава відомства.

Фраза "ніхто не сидить" стала найпопулярнішою спекуляцією, яка звучить у ЗМІ, зауважив Ситник.

"Судді, які розглядають справи НАБУ і САП, перебувають під постійним тиском... Основне завдання - дати суддям можливість ухвалювати законні рішення і не мати для себе негативних наслідків", - заявив директор Бюро.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики