Цензор.НЕТ

08.12.18 16:46

Реванш проросійських сил на виборах може заблокувати рух України в ЄС і НАТО, - Порошенко

Президент Петро Порошенко закликає не допустити реваншу проросійських сил в Україні, щоб не дати їм шансу розвернути рух України до Євросоюзу та НАТО.

Реванш проросійських сил на виборах може заблокувати рух України в ЄС і НАТО, - Порошенко

Про це Порошенко сказав під час участі в урочистих зборах з нагоди 150-річчя товариства "Просвіта" в ході робочої поїздки до Львівської області, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу президента.

Завдяки перемозі Революції Гідності Україна зробила вирішальний крок до свого майбутнього. Високопосадовці ЄС, лідери країн-партнерів і союзників не раз наголошували, що за чотири роки Україна наблизилася до Євросоюзу більше, ніж за попередні двадцять три. На Брюсельському саміті НАТО цього року всі глави держав та урядів Альянсу, які брали слово, твердо закликали надати перспективу членства для України і Грузії. Це вони підтвердили, ухвалене ще у 2008 році в Бухаресті рішення, що двері Альянсу для України відчинені", - наголосив Президент.

"На жаль, це чітко розуміють і наші вороги. Тому вони планують реванш на президентських і парламентських виборах, щоб заблокувати наш рух до Європи. А якщо пофортунить – так ще й розвернути Україну назад". президент.

Запобігти такому сценарію – це священний обов’язок всіх українських патріотів. Я наголошую, що я сам зроблю для цього все можливе. Але в цій боротьбі дуже розраховую на вашу підтримку, кожного з вас. Бо це не лише справа Президента, це спільна, загальноукраїнська справа", - сказав Президент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики