Цензор.НЕТ

09.12.18 10:21

Розслідуючи отруєння Скрипалів, поліція Великої Британії запідозрила Росію ще в двох убивствах

Детективи, які проводять розслідування отруєння в британському Солсбері колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, підозрюють Росію в ще двох вбивствах на території Великої Британії.

Розслідуючи отруєння Скрипалів, поліція Великої Британії запідозрила Росію ще в двох убивствах

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ТСН", про це пише видання The Times.

"Офіцери управління Скотланд-Ярду з контртероризму вважають, що співробітники ГРУ приїжджали до Британії тоді, коли відбувалися "підозрілі" смерті.

Йдеться про бізнесмена Олександра Перепелічного, який раптово помер під час ранкової пробіжки у 2012 році (під час суду з'ясувалося, що в його шлунку було знайдено сліди отруйної рослини гельземій), а також британського мультимільйонера Скота Янга - він випав з вікна своєї квартири у центрі Лондона в 2014 році. Відомо що Перепіличний допомагав британським спецслужбам розслідувати російські фінансові потоки.

Видання зазначає, що справи щодо цих двох вбивств переведуть в категорію "підозрілих", коли почнеться нове опитування свідків. 

Нагадаємо, екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживає у Великій Британії, засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, 5 березня 2018 року постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалих було отруєно нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики