Цензор.НЕТ

09.12.18 13:37

Українські паралімпійці завоювали 13 медалей на чемпіонаті Європи з кульової стрільби в Сербії та посіли перше загальнокомандне місце, - НКСІУ

Паралімпійська збірна України з кульової стрільби виборола перше командне місце на Чемпіонаті Європи в Сербії.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Національного комітету спорту інвалідів України (НКСІУ).

Впродовж трьох змагальних днів українські паралімпійці, змагаючись з понад 120 спортсменами з 27 країн світу, здобули 13 медалей – 4 золотих, 5 срібних та 4 бронзових та вибороли перше місце у Європі.

Із восьми вправ, включених до програми чемпіонату Європи, збірна команда України у складі 12 спортсменів змогла завоювати медалі у семи вправах. За якістю медалей збірна команда України посіла перше командне місце, а за кількістю повторила свій успіх травневого чемпіонату світу 2018 року (при цьому до програми чемпіонату Європи не входили вправи зі стрільби з малокаліберної зброї).

Із загальної кількості золотих медалей – дві в індивідуальних вправах (Щетнік Ірина в R2, стрільба з пневматичної гвинтівки стоячи, та Олексій Денисюк, стрільба з пневматичного пістолета). До того ж, Ірина Щетнік встановила новий рекорд світу та Європи в фіналі.

Чемпіонат відбувався 1-7 грудня о сербському Белграді. На змагання з'їхалися понад 120 спортсменів з 27 країн. Друге місце посіла Сербія, третє - Франція, у них по чотири медалі.