Цензор.НЕТ

09.12.18 15:36

У Сенцова виявлені органічні зміни серця, печінки і нирок, - адвокат Дінзе

В українського режисера Олега Сенцова, незаконно засудженого російською владою на 20 років суворого режиму за звинуваченням у тероризмі, внаслідок голодування виявлено "органічне ураження" серця, печінки і нирок.

У Сенцова виявлені органічні зміни серця, печінки і нирок, - адвокат Дінзе

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Эхо Москвы"розповів його адвокат Дмитро Дінзе.

Тривале голодування Сенцова, за словами адвоката, не пройшло безслідно, у нього виявлено "органічні зміни серця, печінки і нирок".

"Здоров'я залишає бажати кращого, принаймні, ті органічні зміни, які у нього були, можливо минуть. Поки 100%  прогнози дати ніхто не може з приводу його здоров'я. Лікування триває, і коли закінчиться, невідомо", - сказав адвокат.

За словами Дінзе, режисер Сенцов перебуває в тюремній лікарні, він листується з режисерською групою, працюючи над фільмом, постановка якого йде в Україні.

Нагадуємо, що українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, Кольченка засудили до 10 років позбавлення волі, а Сенцова - до 20.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.

5 жовтня Сенцов заявив про припинення голодування з наступного дня. Він зазначив, що в разі продовження до нього застосували б примусове годування через його критичний стан.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики