Цензор.НЕТ

09.12.18 16:00

Спецслужби РФ організовують заворушення у Франції і планують аналогічні акції в Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших країнах, - СБУ

Міжнародні кордони не є перешкодою для російської гібридної агресії. Брудними методами Кремль руйнує європейську стабільність, вбачаючи в ній загрозу для себе.

Спецслужби РФ організовують заворушення у Франції і планують аналогічні акції в Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших країнах, - СБУ

Про це, як пише Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку Служби безпеки України, повідомив глава СБУ Василь Грицак.

"Протягом останніх років Москва наполегливо намагалася взяти під контроль європейські радикальні громадсько-політичні структури. Щорічно на території РФ за безпосереднім організаційним і фінансовим сприянням російських спецслужб проводилися так звані "конференції лідерів правих партій Європи", "міжнародні консервативні форуми", збори "глобального революційного альянсу", де ідеологи "руського миру" Олександр Дугін, Сергій Глазьєв та інші озброювали іноземних представників теорією силового повалення європейських демократій.

Для набуття "революційного досвіду" радикалів з Європи сотнями вербували для терористичної діяльності у складі НЗФ та спеціально вивозили під виглядом фейкових спостерігачів на псевдовибори в анексований Крим і окупований Донбас.

Сьогодні ті ж самі радикали під прапорами так званої ДНР та під кураторством співробітників ФСБ і ГУ ГШ ЗС РФ складають вже "практичний іспит".
За спиною мирних мітінгувальників вони вдаються до організації безладів та актів насилля у Франції. Але за інформацією СБУ російські спецслужби мають організувати аналогічні провокації у Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших європейських країнах".

Як зазначив Голова СБУ Василь Грицак: "Міжнародні кордони не є перепоною для російської гібридної агресії. Брудними методами Кремль руйнує європейську стабільність, бо бачить у ній загрозу для себе".

Цікава інформація щодо "жовтих жилетів" із прапором фейкового утворення під назвою "ДНР" на фото (зліва – Сорлін Фабріс Член т.зв. "Міжнародного" аналітичного центру "Катехон", який діє під егідою К. Малофеєва та очолюваного ним Фонду Святителя Василия Первозванного. До наглядової ради "Катехону" входять ідеологи російського "євразійства" С.Глазьев (радник президента РФ) та О. Дугін (лідер "Міжднародний евразійський рух"). Функціонер так званого "інтеграційного комитету "Росія-Донбас", що створений та фінансується російськими спецслужбами. Справа – Ксав’є Моро. Фейковий "спостерігач" на псевдовиборах в ОРДЛО.

Протягом 17 років проживає в РФ, громадянин РФ з 2013 року. Засновник "Європейського центру стратегічного аналізу "Стратпол" (складова "п’ятої колони" РФ у Франції). Функціонер ГО "Схід Франція - Солідарність Донбас", яка підконтрольна російським спецслужбам).

Спецслужби РФ організовують заворушення у Франції і планують аналогічні акції в Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших країнах, - СБУ 01
Спецслужби РФ організовують заворушення у Франції і планують аналогічні акції в Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших країнах, - СБУ 02

Нагадаємо, рух "жовтих жилетів" почався як протести проти підвищення тарифів на паливо. Влада згодом відмовилася від цього кроку, проте демонстрації тривають - їхні учасники протестують проти економічної політики президента Еммануеля Макрона в цілому. Влада Франції попередила, що новими акціями "жовтих жилетів" можуть скористатися "радикальні" групи.

Під час зіткнень між "жовтими жилетами" і правоохоронцями в Парижі 8 грудня постраждали щонайменше 30 осіб, ще майже 1 тис. демонстрантів було затримано.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики