Цензор.НЕТ

10.12.18 23:47

Сестра Сенцова Каплан подякувала Європарламенту від імені свого брата

Двоюрідна сестра політв'язня в РФ Олега Сенцова Наталія Каплан подякувала Європарламенту від імені свого брата на пленарному засіданні 10 грудня.

Сестра Сенцова Каплан подякувала Європарламенту від імені свого брата

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила євродепутат Ребекка Хармс у Twitter.

"Він не хоче бути героєм. Він хоче свободи. Він хоче знімати фільми", - зазначила Н.Каплан.

Р.Хармс також додала, що під час нагородження SakharovPrize 2018 Європарламент обіцяє збільшити зусилля для звільнення О.Сенцова.

Раніше адвокат Дмитро Дінзе повідомив в ефірі радіостанції "Ехо Москви", що в О.Сенцова внаслідок голодування виявлено "органічне ураження" серця, печінки і нирок.

Зі свого боку правозахисниця Тетяна Щур повідомила, що О.Сенцову три тижні не видають посилку з теплими речами і продуктами харчування, повідомлення про яку надійшло в колонію в Лабитнангі наприкінці листопада.

Нагадуємо, що українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, Кольченка засудили до 10 років позбавлення волі, а Сенцова - до 20.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.

5 жовтня Сенцов заявив про припинення голодування з наступного дня. Він зазначив, що в разі продовження до нього застосували б примусове годування через його критичний стан.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики