Цензор.НЕТ

11.12.18 11:45

Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Бойко, Ляшко - лідери президентського рейтингу, - опитування КМІС

Лідером президентського рейтингу залишається очільниця партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, на другому місці - шоумен Володимир Зеленський, закриває трійку чинний президент України Петро Порошенко.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Так, якби вибори президента України відбувалися в листопаді і респонденти могли вибирати з 37 прізвищ кандидатів, то 11,9% (21,2% серед тих, хто визначився зі своїм вибором) проголосували б за Юлію Тимошенко, 8,2% (14 , 6%) - за шоумена Володимира Зеленського, 6,5% (11,6%) - за чинного президента України Петра Порошенка, 6,2% (11%) - за лідера "Опозиційною платформи - За життя" Юрія Бойка.

Крім того, 4,9% (8,7% з тих, хто визначився зі своїм вибором) мають намір проголосувати за лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 4,6% (8,2%) - за лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка, 2,1% (3,8%) готові віддати свій голос рок-музиканта і громадського діяча Святослава Вакарчука.

Разом з тим, 27,6% респондентів не визначилися зі своїм вибором, 9,3% вирішили не брати участь в голосуванні, а 4,7% викреслили б усіх кандидатів, зіпсували бюлетень.

Що стосується другого туру, то, згідно з опитуванням, чинний президент Порошенко програє можливим кандидатам Бойку, Вакарчуку, Зеленському та Тимошенко.

У свою чергу, лідерка ВО "Батьківщина" у другому турі програє тільки Зеленському. Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко поступається Тимошенко в другому турі лише на 0,4%.

Опитування було проведено Київським міжнародним інститутом соціології з 23 листопада по 3 грудня 2018 року. Було опитано 2 тис. респондентів, які проживають у 110 населених пунктах у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2% - для показників близьких до 10%, 1,4% близьких до 5%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики