Цензор.НЕТ

11.12.18 12:36

Прийшли судові виконавці Мін'юсту з рішенням суду, - Форостяк спростував заяву МОЗ про захоплення Одеського медуніверситету "невідомими"

У поліції Одеси спростували повідомлення МОЗ про захоплення напередодні групою невідомих Одеського національного медичного університету, зазначивши, що того дня в університеті діяли судові виконавці Мін'юсту, з реальним виконавчим листом.

Про це повідомив радник глави ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Трохи дивуюся, чому щодо сьогоднішніх подій у медичному університеті в Одесі, де вже тривалий час точиться запекла боротьба за вплив та контроль над цим закладом, питаються чи законні дії тієї чи іншої сторони в Нацполіції. Друзі, це я до журналістів більше звертаюсь, вирішувати законність тих чи інших дій у цивільно-правових конфліктах має виключно суд, та відповідні адміністративні державні органи, в нашому випадку сам МОЗ, як перша інстанція, що в змозі давати правові оцінки. А по факту сьогодні(пост написаний 10 грудня. - Ред.) прийшли живі та справжні судові виконавці Мінюсту, з реальним виконавчим листом, справжнього суду, що іменем України ухвалив виконавче провадження, яке обов'язкове до виконання будь-кому, допоки не буде скасоване у законний спосіб, про яких "невідомих" йдеться - не зрозуміло", - розповів він.

"Тож функція поліції, у відповідності до Закону про Нацполіцію України, в цьому конфлікті - виключно охорона публічного порядку, недопущення будь-яких протистоянь. Всі інші функції, які намагаються навішати на правоохоронців чи то сторони конфлікту чи суспільство чи навіть журналісти - це просто намагання втягнути поліцію у конфлікт та змусити виконувати не властиві їй в даному випадку функції поза межами компетенції. Це моя особиста думка, яка, я впевнений, співпадає з офіційною позицією правоохоронців Одеси.", - резюмує вал Форостяк.

Прийшли судові виконавці Мінюсту з рішенням суду, - Форостяк спростував заяву МОЗ про захоплення Одеського медуніверситету невідомими 01
Прийшли судові виконавці Мінюсту з рішенням суду, - Форостяк спростував заяву МОЗ про захоплення Одеського медуніверситету невідомими 02

Раніше МОЗ заявив, що невідомі захопили Одеський медуніверситет і знищують документи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики