Цензор.НЕТ

11.12.18 12:26

На виборах ми підтримаємо лише члена партії. Якщо Порошенко вступить у НФ, ми про це подумаємо, - Яценюк

Партія "Народний фронт" прийме рішення щодо висунення кандидатури на президентські вибори під час з`їзду в січні 2019 року.

Про це повідомив лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк в ефірі львівського телеканалу "Перший західний" 10 грудня, інформують у прес-службі НФ.

"Народний фронт" може розглядати підтримку тільки одного кандидата в президенти - лідера політичної партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка", - сказав він.

Проте, підкреслив Яценюк, "Народний фронт", він як прем’єр-міністр та його уряд потрапили "під шквал серйозної дискредитації": "Брудна кампанія продовжувалася три роки, на яку, за заявою народного депутата Онищенка, яку він публічно дав британському виданню Independent, він витратив 30 000 000 доларів, на дискредитацію персонально Яценюка і "Народного фронту".

"Чи можу я брати участь у президентських виборах? Звичайно. Але треба дивитися реально. Я ніколи не піду на те, щоби бути фактично технічним кандидатом. Я можу або виграти, або не брати участі. На з'їзді партії ми визначимося про наше майбутнє, яким чином партія буде брати участь у президентських виборах навіть у тому випадку, якщо буде інше рішення, ніж висунення кандидата в президенти від партії", - наголосив лідер НФ.

Відповідаючи на запитання ведучого, чи не відкидає "Народний фронт" можливості підтримки Порошенка на президентських виборах, Арсеній Яценюк зауважив: "Народний фронт" не відкидає можливість підтримки лише члена партії "Народний фронт". Якщо Петро Порошенко стане членом політичної партії "Народний фронт", ми подумаємо про це".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики