Цензор.НЕТ

11.12.18 18:14

ЗСУ перемогли б у 2014-му, якби не втрутилася Росія. Це об'єктивна реальність, - терорист Ходаковський

Засновник батальйону бойовиків "Схід" і колишній "секретар Радбезу" при угрупованню "ДНР" Олександр Ходаковський заявив, що збройні формування "Л/ДНР" зазнали би поразки від української армії в 2014 році без втручання Росії.

ЗСУ перемогли б у 2014-му, якби не втрутилася Росія. Це об'єктивна реальність, - терорист Ходаковський

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформують "Новости Донбасса" з посиланням на ЗМІ терористів.

"Одна з причин полягає в тому, що 2014 рік був неоднозначним, і є багато всього, що було тоді приховано за офіційною пропагандистською риторикою. У тому числі і те, що в української армії була велика перевага. Незважаючи на наші конкретні тактичні успіхи, вони зуміли перегрупуватися. Врешті-решт, ми б програли, це - об'єктивна реальність", - сказав в інтерв'ю Ходаковський.

Бойовик назвав втручання Росії "політичним". За його словами, взяття РФ на себе "певних гарантій" не дозволило Україні "остаточно зім'яти" терористів.

"У них вже була авіація, була артилерія, були економічні можливості", - говорить Ходаковський про Збройні сили України 2014 року.

За його словами, перед підписанням Комплексу заходів із виконання Мінських угод у лютому 2015-го "Росія дала зрозуміти, що з цього моменту подальше просування українських військ може призвести до її втручання, зокрема за допомогою силового ресурсу".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики