Порошенко і Турчинов привітали військовослужбовців Сухопутних військ України з професійним святом

1431 35
Порошенко і Турчинов привітали військовослужбовців Сухопутних військ України з професійним святом

Президент України Петро Порошенко та Секретар РНБО України Олександр Турчинов привітали військовослужбовців Сухопутних військ Збройних сил України з професійним святом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Українські військові - наша гордість та надійна опора нашої незалежності. Завдяки вам Україна є і буде, завдяки вашій відвазі ми почуваємося захищеними, адже знаємо - ви не підведете, ваша воля до перемоги та любов до Батьківщини - непохитні!" - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Порошенка в Facebook.

Порошенко і Турчинов привітали військовослужбовців Сухопутних військ України з професійним святом 01

Зі свого боку секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що Сухопутні війська є "найпотужнішою складовою Збройних сил України, на якій базуються міць армії і впевненість кожного громадянина України в гарантованому захисті, забезпеченні суверенітету, недоторканності та свободи".

"Високо ціную вашу відданість своєму конституційному обов'язку, патріотизм і відповідальність під час виконання покладених на вас завдань. Ви є взірцем найкращих людських та лицарських звитяг, військової доблесті й відваги, що яскраво проявилися під час захисту нашої країни та відбиття російської агресії. Ваші зусилля у складі міжнародних миротворчих операцій здобули найвищу оцінку наших зарубіжних партнерів. Український народ пишається своїми воїнами!

Світла пам'ять воїнам, які загинули у боротьбі за нашу землю, відстоюванні свободи та незалежності Українського народу! Уклінна подяка ветеранам, які сумлінно передають набутий досвід молодому поколінню!

Бажаю вам міцного здоров'я, добра, сімейного затишку та перемоги! Нехай Господь береже вас, ваші родини та нашу рідну країну!" - йдеться в привітанні Турчинова на офіційному сайті РНБО.

Топ коментарі
+4 З нами Бог та Україна
" БРАТТЯ УКРАЇНЦІ " пісня гурту Шабля.

Зі святом вас, побратими.
показати весь коментар
12.12.2018 09:04
+4 Otec Pigidiy
А что сделала ботоксная старуха йуля за 4.5 года?
показати весь коментар
12.12.2018 09:10
+4 Денис Коновалов 4caafe82
вітаю царицю полів зі святом!
показати весь коментар
12.12.2018 09:26