Цензор.НЕТ

12.12.18 16:03

Рада і Мінфін хочуть змінити порядок визначення вартості куплених за кордоном автомобілів

Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що її комітет спільно з Міністерством фінансів розробив зміни в порядок визначення вартості автомобіля під час розмитнення.

Рада і Мінфін хочуть змінити порядок визначення вартості куплених за кордоном автомобілів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

"Ці зміни насамперед мають вирішити проблему коригування митними органами вартості транспортних засобів, щодо яких здійснюється митне оформлення. Втручання в методику визначення митної вартості транспортних засобів призвело до утворення величезних черг на митницях і створило перешкоди для власників авто з іноземною реєстрацією для розмитнення своїх авто якомога швидше в пільговий період", - повідомила Южаніна.

Згідно з пропозицією, для доказу вартості автомобіля власнику потрібно буде надати підтверджувальний документ, зокрема банківську довідку, договір купівлі-продажу або копію митних декларацій.

Якщо власник машини не надасть ці документи, то митники будуть встановлювати вартість самостійно. Для цього будуть аналізувати інформацію про вартість аналогічного автомобіля в країні, з якої його привезли.

"Це моє останнє втручання в процес виконання законодавчих норм - далі тільки викриття осіб та їхніх протиправних дій", - додала Южаніна.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони № 8487 і № 8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів іноземною реєстрації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики