Цензор.НЕТ

12.12.18 19:35

Кудрявцев прокоментував своє звільнення з посади голови Держархбудінспекції

Кабінет міністрів 12 грудня звільнив главу Держархбудінспекції Олексія Кудрявцева. Він повторив, що "інсинуації про неіснуючий диплом" - кампанія для повернення корупційних схем у сфері будівництва.

Кудрявцев прокоментував своє звільнення з посади голови Держархбудінспекції

Відповідну заяву опубліковано на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Як державний службовець, з часу свого призначення на цю посаду, я дотримувався Конституції та Законів України і виконував усі доручення Уряду.

Переконаний, всі інсинуації навколо нібито мого неіснуючого диплому є сфабрикованою кампанією задля повернення корупційних схем у сфері будівництва.

За час мого керівництва реалізовано реформу децентралізації, максимально спрощено дозвільні процедури у будівництві, на законодавчому рівні створено механізми для протидії будівельним аферам, впроваджено електронні сервіси, налагоджено відкритий діалог з бізнесом, що підтверджують Європейська Бізнес Асоціація та Американська торговельна палата в Україні.

Впроваджено разом з Урядом та Мінрегіоном онлайн-систему ПРОЗОРА ДАБІ, розпочато роботу з реалізації "Електронного кабінету забудовника".

І це не пусті слова. Доказом ефективності реалізованих реформ є суттєве просування України у рейтингу Doing Business – за два роки за показником "Отримання дозволу на будівництво" Україна піднялася на 110 пунктів та посіла у 2018 році 30-те місце. Таке стрімке зростання Україна не демонструвала за жодним індикатором рейтингу.

Всі ці реформи вплинули не тільки на показники в рейтингу Doing Business. Вони вдарили по тіньовим корупційним схемам у держархбудконтролі.

Саме через це розпочалася замовна кампанія проти мене.

Я надав усі докази, які свідчать, що я не порушував закон та йдучи на державну службу мав потрібну українську освіту.

Однак Уряд прийняв рішення щодо мого звільнення. Я не буду коментувати це рішення. Адже головне це не посада, а щоб розпочаті у галузі будівництва реформи не зупинилися та були повністю реалізовані.

Сподіваюсь все, що було зроблено за 3,5 роки, буде продовжено та українська будівельна галузь буде розвиватись за європейськими стандартами", - сказано в заяві.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України від 12 грудня звільнив з посади Олексія Кудрявцева за поданням Національного агентства з питань держслужби. У відомстві заявили про факт фальсифікації диплома про вищу освіту Кудрявцева при вступі на державну службу. Напередодні Кудрявцев спростував цю інформацію, а ще наприкінці листопада - надав українські дипломи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики