Цензор.НЕТ

12.12.18 20:10

Безпілотник ОБСЄ зафіксував 22 будинки в Південному, зруйновані внаслідок обстрілів, - українська сторона СЦКК

Збройні формування Російської Федерації продовжують навмисно обстрілювати мирне населення і мешканців вздовж лінії розмежування.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував 22 будинки в Південному, зруйновані внаслідок обстрілів, - українська сторона СЦКК

Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр Операції Об'єднаних сил (ООС).

"За даними звіту СММ ОБСЄ, 9 грудня БПЛА СММ дальнього радіусу дії зафіксував мінімум вісім зруйнованих житлових будинків (без дахів, залишилися тільки зовнішні стіни) на 150-метровій ділянці вулиці в селищі Чигару в Південному (колишнє Ленінське) на північному сході від Донецька. За допомогою БПЛА СММ також вдалося побачити 12 будинків на південному краю згаданої вище вулиці і два житлові будинки приблизно на 250 м на схід з аналогічним характером руйнувань", - йдеться в повідомленні.

За оцінкою Місії, пошкодження будівель були заподіяні влученнями артилерійських снарядів.

"Зафіксовані СММ ОБСЄ руйнування житлових будинків внаслідок обстрілу з боку окупантів збройних формувань Російської Федерації підтверджують і доповнюють інформацію, яку зафіксували спостерігачі української сторони СЦКК. Такі дії окупаційної адміністрації Російської Федерації свідчать про її небажання дотримуватися режиму припинення вогню, свідоме невиконання мінських домовленостей, зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту на Донбасі", - констатують у СЦКК.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував 22 будинки в Південному, зруйновані внаслідок обстрілів, - українська сторона СЦКК 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики