Цензор.НЕТ

12.12.18 22:05

Продовження санкцій проти РФ і визначення її дій як агресії, - Порошенко розповів, чого домагатиметься в Брюсселі

Перед відльотом президент України Петро Порошенко повідомив про мету свого візиту: "Відбуваю з робочим візитом до Брюсселя, де відбудуться надзвичайно важливі рішення для України. Буду боротися за те, щоб вони були наповнені реальним і конкретним змістом".

Продовження санкцій проти РФ і визначення її дій як агресії, - Порошенко розповів, чого домагатиметься в Брюсселі

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт глави держави.

"Це і рішення, в якому дуже сумнівалися півроку тому, що вдасться продовжити санкції проти РФ. Зараз я вже твердо налаштований на те, що у нас є більш ніж переконливий аргумент для того, щоб санкції були продовжені. Ми маємо переконати, щоб був розглянутий і взятий до уваги і Азовський пакет", - сказав Президент. За його словами, має бути так само, як вчора в резолюції Конгресу США, відображено позицію щодо відповідальності РФ і визначення її дій як акту агресії проти України і як спроби окупації Азовського моря та Керченської протоки.

"Нам зараз треба робити максимум з того, що від нас залежить. З одного боку для того, щоб різко посилити спроможності Збройних Сил України. А з іншого боку – зміцнити міжнародну солідарність навколо України для того, щоб агресор чітко розумів, що чим більше буде агресивних дій, тим більша буде відповідальність і тим більше заплатить Російська Федерація як країна-агресор за абсолютно безвідповідальні агресивні дії по відношенню до нашої держави", - наголосив Глава держави. За його словами, саме це буде предметом переговорів у Брюсселі.

Нагадаємо, 12-13 грудня президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Брюсселя в рамках засідання Європейської Ради.

Глава держави проведе низку зустрічей з керівництвом ЄС і НАТО, а також лідерами держав-членів ЄС з метою забезпечення єдності ЄС в питанні реагування на акт агресії Росії проти України в Азовському морі і Керченській протоці, а також продовження економічних і секторальних санкцій ЄС у зв'язку з російською агресією на Донбасі.

Очікується, що президент України зустрінеться з президентом Європейської Ради Дональдом Туском і керівництвом Європейської Комісії, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та іншими європейськими лідерами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики