Цензор.НЕТ

12.12.18 22:19

Якщо підуть захоплювати Лавру, я стану на бік ченців, - Усик

Так абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик відповів на запитання про його дії в разі захоплення радикалами Лаври і насильства над ченцями.

Якщо підуть захоплювати Лавру, я стану на бік ченців, - Усик

Як передає Цензор.НЕТ, таку заяву він зробив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Якщо підуть захоплювати Лавру, я стану на бік ченців", - підкреслив боксер. 

Усик розповів, що його духівник радить усім, хто цікавиться в боксера про його ставлення до подій довкола церкви, рекомендувати читати Біблію та Євангеліє.

"Якщо люди стануть добрішими один до одного і почнуть прощати якісь образи, які зробили щодо них, якщо вони почнуть любити свого ближнього так, як Всевишній нас любить, то тоді я за те, щоб його давали. Нічого не залежить, дадуть Томос чи не дадуть. Усе залежить тільки від нас, тільки ми маємо всередині себе створити і церкву, і сім'ю, і любов, і все інше", - вважає боксер.

Усик дотримується думки, що єдину причину всіх бід і негараздів людина має шукати саме в собі.

Нагадаємо, 11 жовтня за результатами засідання Синоду Вселенського патріархату було оголошено рішення, в якому йшлося, що Константинополь продовжує процедуру надання автокефалії церкві України.

Крім того, було скасовано лист Синоду від 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновлено канонічні статуси предстоятеля УПЦ Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української автокефальної православної церкви Макарія.

3 листопада Президент України Петро Порошенко і Вселенський патріарх Варфоломій підписали в Стамбулі угоду про співпрацю та взаємодію між Україною і Константинопольським патріархатом.

Як сказав за підсумками зустрічі Порошенко, угода створює умови для того, щоб "процес надання Томосу (про автокефалію. - Ред.) було проведено абсолютно в чіткій відповідності до канонів православної церкви". Глава держави назвав цей день, 3 листопада, історичним.

Об'єднавчий собор Української церкви відбудеться 15 грудня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики