Цензор.НЕТ

13.12.18 21:19

У 2018 році податкова міліція вилучила з незаконного обігу 20 тисяч тонн пального, - перший заступник голови ДФС Білан

За 11 місяців 2018 року, в рамках операцій "Акциз" та "Нафтопродукт", з незаконного обігу податковою міліцією вилучено майже 20 тисяч тонн пального на суму півмільярда гривень, що у два з половиною рази перевищує показники минулого року.

У 2018 році податкова міліція вилучила з незаконного обігу 20 тисяч тонн пального, - перший заступник голови ДФС Білан

Про це заявив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан під час спільної прес-конференції з президентом Нафтогазової асоціації України Нелею Приваловою, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

"Основні наші зусилля спрямовані на викриття діяльності зі зберігання та незаконної реалізації великих обсягів контрафактних нафтопродуктів, яка здійснюється без сплати належних податків до бюджету, припинення фактів підпільного виробництва пального, його нелегального транспортування та продажу", - сказав Сергій Білан.

За даними ДФС економічний ефект від проведення заходів із протидії тіньовому ринку ПММ становить майже 133 млн грн акцизного податку, що також значно перевищує минулорічний показник (57 млн ​​грн акцизного податку).

"Наша діяльність зосереджена, насамперед, на викритті всього ланцюга тіньового ринку - від організаторів виготовлення контрафактного пального до його кінцевих реалізаторів, - зазначив Білан. - Тіньові схеми надзвичайно ускладнюють роботу тих, хто працює в правовому полі. Адже той, хто нелегально ввозить або виготовляє неякісне пальне, продає його за нижчою ціною. При цьому такі заправки не дотримуються встановлених технічних норм, правил протипожежної безпеки, а сам продукт шкодить транспортним засобам. Добре, що завдяки співпраці з асоціаціями, великими мережами, легальними платниками податків ми постійно вдосконалюємо нашу роботу і впроваджуємо нові інструменти для боротьби з тіньовими схемами".

У свою чергу Неля Привалова повідомила про ініціативу Нафтогазової асоціації України в рамках боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів. Так, розроблена інтерактивна карта нелегальних АЗС, в якій будуть відображатися точки торгівлі нафтопродуктами з ознаками порушення законодавства. На карті також вказується інформація для споживачів як відрізнити нелегальну заправку. Крім того, вона містить анкету, заповнивши яку будь-який громадянин може подати заявку на перевірку заправки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики