Цензор.НЕТ

14.12.18 09:24

Оттава має продовжити місію з навчання військовослужбовців UNIFIER в Україні, - комітет парламенту Канади з питань оборони

Канадську військову тренувальну місію в Україні UNIFIER, мандат якої завершується наступного року, потрібно продовжити.

Оттава має продовжити місію з навчання військовослужбовців UNIFIER в Україні, - комітет парламенту Канади з питань оборони

Про це йдеться в підготовленому Постійним комітетом з питань оборони парламенту Канади звіті "Реагування на російську агресію проти України, Молдови та Грузії в Чорноморському регіоні", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Комітет рекомендує уряду Канади й надалі забезпечувати ефективне та належне військове тренування військовослужбовців Збройних сил України, а також розглянути можливість продовження надання Збройними силами Канади допомоги й тренування в межах операції UNIFIER після березня 2019 року", - йдеться в документі.

Депутати також закликали уряд завчасно оголосити про продовження UNIFIER.

"Комітет рекомендує уряду Канади достроково повідомити про поновлення операції UNIFIER, що стане сигналом продовження підтримки Канадою України", - зазначається у звіті.

Як відомо, з 2015 року близько 200 канадських військовослужбовців навчають навичок ведення бою військовослужбовців ЗСУ в межах тренувальної місії UNIFIER. За три роки навчання пройшло понад 10 тисяч українських військових. Мандат місії завершується в березні наступного року. Україна зробила запит на її продовження, однак поки не отримала офіційної відповіді.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики