Цензор.НЕТ

15.12.18 18:37

Вони пішли в розкол і більше не мають до нас стосунку, - в УПЦ МП прокоментували участь своїх ієрархів у Об'єднавчому соборі

За словами архієпископа Климента, посади, які ці ієрархи обіймали в УПЦ МП, стануть вакантними.

Вони пішли в розкол і більше не мають до нас стосунку, - в УПЦ МП прокоментували участь своїх ієрархів у Об'єднавчому соборі

Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент (Вечеря) в коментарі BBC News Україна повідомив, що ті ієрархи УПЦ МП, що беруть участь в Об'єднавчому соборі, "створюють нову церкву і туди переходять", інформує Цензор.НЕТ.

На про те питання, чи будуть ухвалені щодо них якісь санкції, він сказав, що "до нас вони більше не мають стосунку". "Якби вони були в УПЦ, то на них могли б поширюватися якісь дії".

"Ми тільки констатуємо, що вони перейшли в розкол, і повідомимо помісні церкви, що в диптиху канонічних єпископів України вони більше не значаться", - сказав архієпископ.

Він додав, що посади, яку ці ієрархи обіймали в УПЦ МП, стануть вакантними. "В цьому випадку люди самі захотіли відлучити себе від своєї церкви. Нам залишається це тільки з сумом констатувати", - сказав Климент.

Зазначимо, на Об'єднавчий собор для обрання предстоятеля Української помісної церкви прибули тільки два митрополити від УПЦ Московського патріархату. Це митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) та митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики