Цензор.НЕТ

15.12.18 22:41

Під час проведення Об'єднавчого собору грубих порушень правопорядку не зафіксовано, - Яровий

Грубих порушень громадського порядку під час Об'єднавчого Собору, який відбувався на території Національного заповідника "Софія Київська", не зафіксовано, правоохоронці гарантували публічну безпеку.

Під час проведення Об'єднавчого собору грубих порушень правопорядку не зафіксовано, - Яровий

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

"Усі підрозділи, які були задіяні для забезпечення публічної безпеки під час Об’єднавчого Собору, спрацювали відповідно до поставлених завдань. Грубих порушень публічної безпеки та провокацій не допущено", - сказав Сергій Яровий.

За словами керівника поліції Києва Андрія Крищенка, участь у заході взяли близько 35 тисяч осіб, інформує прес-служба.

Нагадаємо, 15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Близько чотирьох тисяч правоохоронців охороняли громадський порядок у столиці під час заходів, пов'язаних з Об'єднуючим собором. Були задіяні співробітники Національної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України і працівники ДСНС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики