Цензор.НЕТ

16.12.18 08:54

Притягнути Росію до відповідальності за агресію в Керченській протоці, - США підтримали рішення ЄС

Вашингтон також вітає рішення Євросоюзу продовжити санкції проти Росії ще на півроку.

Притягнути Росію до відповідальності за агресію в Керченській протоці, - США підтримали рішення ЄС

Офіційний Вашингтон виступив із заявою на підтримку кроків Європейського Союзу, спрямованих на притягнення до відповідальності Кремля за агресію Росії проти України в Азовському морі та Керченській протоці. Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій заступником спікера Держдепартаменту США Робертом Палладіно, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Сполучені Штати вітають останні кроки Євросоюзу та держав-членів ЄС щодо притягнення до відповідальності Росії за її агресію проти України", - наголошується в заяві.

Крім того, США висловили позитивну оцінку одностайному рішенню Європейської Ради щодо продовження економічних санкцій проти Росії.

"Ми підтримуємо позицію ЄС, що атака Росії 25 листопада на українські судна в Чорному морі є порушенням міжнародного права та вітаємо зусилля Євросоюзу щодо надання підтримки регіонам України, які постраждали від російської агресії в Азовському морі", - наголошується в документі.

Нагадаємо, 13 грудня Євросоюз ухвалив рішення продовжити на півроку санкції щодо Росії, введені через агресію проти України. Рішення підтримали всі країни-члени ЄС.

Економічні санкції, що стосуються окремих секторів економіки Росії, було спочатку введено 31 липня 2014 року терміном на один рік у відповідь на російську агресію проти України. Поточний термін дії санкцій завершувався 31 січня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики