Цензор.НЕТ

16.12.18 23:51

Російські бізнесмени, які перебувають під санкціями США, приїдуть у складі делегації РФ на Всесвітній економічний форум у Давос

Організатори Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у швейцарському Давосі підтвердили участь російської делегації в щорічному січневому заході.

Російські бізнесмени, які перебувають під санкціями США, приїдуть у складі делегації РФ на Всесвітній економічний форум у Давос

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російську редакцію  DW.

"Ми раді дізнатися, що Росія також направить у Давос урядову делегацію високого рівня. Щоб вирішувати нинішні глобальні виклики, нам потрібні зацікавлені сторони, які візьмуть участь в щорічній зустрічі", - заявив керуючий директор ВЕФ Алоїс Цвінггі в неділю, 16 грудня. При цьому до складу делегації увійдуть російські бізнесмени, що перебувають під санкціями Сполучених Штатів.

Нагадаємо, 6 листопада лондонська газета The Financial Times повідомила про меседжі, які організатори форуму направили трьом російським бізнесменам, які потрапили під санкції США. Росіян поінформували, що їхня присутність на щорічному січневому заході небажана. За даними співрозмовників видання,  йшлося про власника приватної бізнес-групи "Ренова" Віктора Вексельберга, бізнесмена Олега Дерипаску і главу банку ВТБ Андрія Костіна, які раніше відвідували форум.

Пізніше прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія бойкотує Всесвітній економічний форум, якщо організатори не змінять умови участі для низки великих російських бізнесменів.

6 квітня міністерство фінансів США ввело санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, включених в так звану "Кремлівську доповідь". Крім Вексельберга, Дерипаски і Костіна, серед них - голова "Газпрому" Олексій Міллер, глава МВС РФ Володимир Колокольцев, командувач Росгвардією Віктор Золотов, керівник Роскомнадзору Олександр Жаров, губернатор Тульської області Олексій Дюмін. Обмежувальні заходи накладені також на 14 російських компаній. Санкції передбачають заборону на операції з компаніями і особами для американських банків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики