Цензор.НЕТ

17.12.18 11:29

Лавров: Порошенко планує провокацію на кордоні з Кримом. Він отримає відповідь - буде непереливки. Але воювати з Україною ми не будемо, це я вам обіцяю

Російська влада заявляє про підготовку українською стороною провокації на кордоні з окупованим Кримом.

Лавров: Порошенко планує провокацію на кордоні з Кримом. Він отримає відповідь - буде непереливки. Але воювати з Україною ми не будемо, це я вам обіцяю

Як передає Цензор.НЕТ, про це глава МЗС РФ Сергій Лавров сказав в інтерв'ю російському виданню "Комсомольская правда".

"Порошенко заявив, що воєнний стан він не продовжуватиме, якщо лише не буде провокації на лінії зіткнення на Донбасі чи на адміністративному кордоні з Кримом. У нас є інформація, ... про те, що на лінії зіткнення українські військові сконцентрували близько 19 тис. військових, велика кількість техніки, їм у цьому допомагають великобританські та американські інструктори", - сказав російський міністр.

"Додаткова інформація, яка в нас з'явилася і якій ми схильні вірити, що на останню декаду грудня Порошенко планує провокацію на кордоні з Російською Федерацією, на кордоні з Кримом. Він отримає відповідь - буде непереливки, наша країна - це наші кордони", - заявив Лавров.

"За нашими даними, провокацію на кордоні з Кримом вони обговорюють разом зі своїми західними кураторами", - зазначив російський міністр.

Водночас він заявив, що Росія не воюватиме з Україною.

"Воювати з Україною ми не будемо, це я вам обіцяю", - сказав Лавров.

"Іноді визнання незалежності "ДНР" та "ЛНР" і оголошення війни, як ви зараз пропонуєте, - я не уявляю собі, як Росія піде війною на Україну, - іноді це є проявом нервового зриву та слабкості", - додав глава МЗС РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики