Цензор.НЕТ

17.12.18 13:51

Взаємодію з Євросоюзом необхідно переводити з формату "партнерства" до зрілого діалогу, - Гройсман на засіданні Ради асоціації Україна-ЄС

Уряд України реалізує фундаментальні реформи в часи, коли Росія відкрила проти Києва третій фронт - тепер в Азово-Чорноморському регіоні. Окупація Криму, частини Донбасу, побудова Керченського моста - складові агресії, санкції проти якої мають лише посилюватися: послідовно і публічно.

Взаємодію з Євросоюзом необхідно переводити з формату "партнерства" до зрілого діалогу, - Гройсман на засіданні Ради асоціації Україна-ЄС

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час п'ятого засідання Ради асоціації Україна - ЄС. Глава Уряду провів засідання разом з Високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Могеріні.

"Санкції проти агресора мають зберігатися до повного виконання Москвою своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями, - сказав глава уряду. - Ми вдячні за нещодавнє ухвалення Європейською Радою політичного рішення щодо продовження економічних і секторальних санкцій ЄС проти РФ. Злочин із застосуванням хімічної зброї в Солсбері, російські кібератаки проти держав-членів ЄС і розгорнута Москвою антиєвропейська пропаганда свідчать про те, що агресивна політика РФ - це виклик не лише для України, але й для всієї Європи".

У цьому контексті глава уряду наголосив, що взаємодію по лінії Київ - Брюссель необхідно переводити з формату "партнерства та співробітництва" до зрілого діалогу, який передбачає формування орієнтирів секторальної взаємодії в економіці, енергетиці, в цифровій та безпосередньо в безпековій сфері.

"Попри зовнішні виклики, Україна продовжує проводити реформи. Нам вдалося досягти прогресу у сферах децентралізації, реформування енергетичного сектору та державної служби. Ми вийшли на фінішну пряму із започаткуванням роботи Вищого антикорупційного суду. Впроваджуються соціальні реформи: освітня, медична та пенсійна. Є важливі зрушення в галузях приватизації та реформи державних підприємств", - сказав прем’єр.

Одним з дороговказів усім цим процесам є Угода про асоціацію між Україною та ЄС, виконання якої також проаналізували під час засідання Ради.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики