Цензор.НЕТ

17.12.18 15:24

Наземна агресія проти України обернеться для РФ катастрофою, - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сподівається, що Росія не піде на наземну агресію і воєнний стан в Україні закінчиться до Нового року.

Наземна агресія проти України обернеться для РФ катастрофою, - Аваков

Про це він сказав 17 грудня у час відвідин Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС.

"Ми зараз у ситуації воєнного стану, в очікуванні, чи будуть продовжуватися агресивні дії з боку Росії. Для нас дуже важливо бути готовими до будь-яких агресивних дій, які можуть бути з боку супротивника", - сказав Аваков.

Водночас міністр запевнив, що українські силовики готові до викликів.

"Якщо противник здійснить наземну агресію щодо України, воєнний стан буде продовжено, ми будемо мобілізувати всі сили. Для України це буде дуже складний виклик, але для путінської Росії це буде катастрофа. Ми цілковито готові до таких викликів", - сказав Аваков.

Водночас, глава МВС висловив надію, що наземної агресії проти України з боку Росії не буде: "Я дуже сподіваюся, що цього не станеться, воєнний стан завершиться до Нового року і зусиллями дипломатів ми повернемо окуповані території".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики