Цензор.НЕТ

17.12.18 16:48

Україна розраховує отримати другий транш за програмою макрофінансової допомоги ЄС на початку 2019 року, - Кабмін

Україна та Європейський Союз розраховують завершити, а відтак отримати другий транш діючої програми макрофінансової допомоги обсягом 500 млн євро на початку 2019 року.

Україна розраховує отримати другий транш за програмою макрофінансової допомоги ЄС на початку 2019 року, - Кабмін

Про це йшлося під час перемовин прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Спільними зусиллями нам вдалося пройти шлях до підписання Меморандуму про взаєморозуміння та кредитної угоди, а також виділення першого траншу макрофінансової допомоги у стислі терміни, – сказав Володимир Гройсман. – Ми цінуємо тверду і послідовну підтримку наших зусиль у впровадженні реформ. Пріоритетами нашої спільної роботи на найближчу перспективу є поглиблення секторальної співпраці у сфері цифрової економіки, енергетики та лібералізації торгівлі".

Валдіс Домбровскіс зі свого боку зазначив, що стабілізація макрофінансової ситуації в Україні стала стимулом в ухваленні рішення про виділення Україні коштів. Тож ЄС розраховує, що Україна і надалі зберігатиме темп реформ і приділить увагу точковим змінам в податковій, енергетичній, загальнофінансовій та соціальній сферах.

Нагадаємо, в травні 2018 року в результаті перемовин Єврокомісія схвалила рішення про започаткування нової програми макрофінансової допомоги. У вересні було підписано меморандум, а вже в грудні Україна отримала перший транш обсягом 500 млн євро.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики