Цензор.НЕТ

17.12.18 17:30

Друга смерть від грипу в Харкові: померла 62-річна жінка

Вона жила поруч із поліклінікою, але не була щеплена від грипу і не зверталася до лікарів по допомогу.

Друга смерть від грипу в Харкові: померла 62-річна жінка

У Харкові офіційно підтверджена ще одна смерть від грипу А (Н3N2): померла 62-річна жінка. Про це кореспонденту "Укрінформу" розповіла директор Харківського обласного лабораторного центру Любов Махота, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Протягом минулого тижня в Харкові зареєстрований ще один лабораторно підтверджений летальний випадок від грипу А (Н3N2): померла 62-річна жінка", - зазначила Махота.

За її словами, раніше такий летальний випадок зареєстрований щодо 9-річної дівчинки: "Жінка і дівчинка не були щеплені проти грипу".

62-річна харків'янка жила поблизу міської поліклініки № 11, але до лікарів не зверталася, лікувалася самостійно. За результатами вірусологічного дослідження Центр грипу та ГРВІ (Київ) підтвердив грип А (Н3N2).

Нагадаємо, 14 грудня стало відомо про першу смерть від грипу в Харкові. Померла 9-річна дівчинка. Влада пообіцяла перевірити дії лікаря, який лікував дитину амбулаторно.

В кінці минулого тижня в МОЗ зазначили, що перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ в Україні не означає епідемії грипу: "На сьогодні ця цифра перевищена на 1,8%, що типово й очікувано для цієї пори року і не означає, що в країні почалася епідемія".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики