Цензор.НЕТ

17.12.18 22:44

"Ми навіть не здивовані", - в МЗС відповіли на слова Кремля про провокацію, яку Україна нібито готує поблизу Криму

У міністерстві нагадали, що це Росія розгорнула на кордоні з Україною 80 000 військ і підтягла туди в останні місяці ще 300 танків.

"Ми навіть не здивовані", - в МЗС відповіли на слова Кремля про провокацію, яку Україна нібито готує поблизу Криму

Міністерство закордонних справ України прокоментувало заяву міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова про провокації поблизу адмінмежі з окупованим Росією Кримом. Коментар опубліковано на сайті МЗС, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Російська дипломатія перетворилася на знаряддя брехні Кремля, звинувачуючи Україну у "підготовці провокацій", - зазначили в міністерстві. "Але це – чергова інформаційна операція. Насправді, це Росія розгорнула на кордонах з Україною понад 80 тис. військ у повній бойовій готовності, розмістила ракетні комплекси "Іскандер", передислокувала на територію Криму 100 бойових літаків нового типу Су-27 та Су-30, які здатні діяти на всій глибині чорноморського регіону та майже всій території України", - сказано в повідомленні.

За даними МЗС, за останні два місяці кількість російських танків на нашому кордоні збільшилась на 300 одиниць.

"25 листопада 2018 року Москва вчинила відкриті акти збройної агресії біля Керченської протоки та у Чорному морі.
Тепер міністр С.Лавров лякає Україну і міжнародне співтовариство "провокаціями", шукаючи пропагандистсько-дипломатичне прикриття мілітаризації Росією окупованого Криму, Донбасу та розгортанню на кордонах України свого наступального потенціалу. Чергова брехня РФ сьогодні буде спростована схваленням Резолюції ГА ООН "Проблема мілітаризації АР Крим та м.Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів", - додали в МЗС.

У міністерстві зауважили, що суверенітет України над Кримом і Донбасом буде повернуто, але не військовим, а політико-дипломатичним та міжнародно-правовим шляхом.

Як повідомляв раніше Цензор.НЕТ, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що за даними, які нібито має російська сторона, з боку України на останню декаду грудня планується збройна провокація поблизу адміністративного кордону поруч з окупованим Росією Кримом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики