Цензор.НЕТ

17.12.18 20:42

У суді щодо обрання запобіжного заходу екс-главі хмельницького СБУ Крайтору, який віддав наказ стріляти по активістах у 2014 році, оголошено перерву до 18 грудня

Подільський суд міста Києва переніс розгляд слухання справи екс-глави хмельницького СБУ Віктора Крайтора, який у 2014 році наказав стріляти по протестувальниках під будівлею обласного СБУ. Засідання відбудеться 18 грудня о 13-45.

У суді щодо обрання запобіжного заходу екс-главі хмельницького СБУ Крайтору, який віддав наказ стріляти по активістах у 2014 році, оголошено перерву до 18 грудня

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Екс-главі Хмельницького УСБУ Віктору Крайтору було повідомлено підозру. У понеділок, 17 грудня в Подільському суді Києва відбувся розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному. Прокуратура просила визначити йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб.

Крайтора підозрюють у віддачі незаконного усного наказу своїм підлеглим стріляти в бік активістів Хмельницького майдану 19 лютого 2014. У результаті цієї стрілянини загинула 72-річна Людмила Шеремет, ще близько 10 активістів зазнали тілесних ушкоджень.

Прокуратура зазначила ризики втечі Крайтора, підкреслила можливість тиску на свідків, знищення і спотворення доказів, перешкоджання розслідуванню і просила взяти його під варту.

Сторона захисту зазначила, що їхній підзахисний того дня як керівник захищав будинок СБУ, в якому був арсенал зброї, від можливого штурму активістами. Також адвокати відзначили, що їхній підзахисний не збирається тікати з країни і переховуватися і просили обрати запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Суддя Гребенюк оголосила про вихід суду в нарадчу кімнату, а рішення з питання визначення запобіжного заходу Віктору Крайтору буде оголошено у вівторок 18 грудня о 13-45. До цього часу Крайтор перебуватиме на волі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики