Цензор.НЕТ

17.12.18 22:02

Намети і безстрокова акція протесту: в Грузії опозиція незадоволена результатами виборів президента і вимагає дострокових парламентських виборів

Акція розпочнеться завтра, організатори обіцяють, що вона буде мирною.

Намети і безстрокова акція протесту: в Грузії опозиція незадоволена результатами виборів президента і вимагає дострокових парламентських виборів

У Грузії об'єднана опозиція "Сила в єдності" з 18 грудня почне безстрокові акції протесту. Про це заявив один із лідерів альянсу Григол Вашадзе, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Бі-бі-сі Україна".

Він заявив, що опозиція, як і раніше, вимагатиме проведення дострокових парламентських виборів і запевнив, що акції протесту будуть мирними.

"Вимагаємо в найкоротші терміни провести парламентські вибори, повністю замінити виборчу адміністрацію, провести вибори за пропорційними списками", - заявив Вашадзе.

Він додав, що влада "має відмовитися від кримінальних методів і повернути виборчий процес у політичне русло", а також закликав притягнути до відповідальності осіб, які, на його думку, винні у фальсифікації результатів нещодавніх президентських виборів.

На них Вашадзе набрав 40% голосів виборців і поступився першим місцем Саломе Зурабішвілі, яка набрала 59% голосів.

Нагадаємо, 16 грудня Саломе Зурабішвілі офіційно вступила на посаду президента Грузії. Спроби опозиції провести акції паралельно з інавгурацією натрапили на протидію з боку поліції.

Вашадзе вимагає "покарати всіх тих криміналів, які вчора напали на учасників мирної маніфестації".

"Категорично вимагаємо покарання тих нібито поліцейських, яким доручили очолювати цю каральну операцію", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики