Цензор.НЕТ

18.12.18 08:01

"Ще один важливий крок на шляху до деокупації Криму", - Порошенко про резолюцію ООН щодо мілітаризації Чорного і Азовського морів

Президент України Петро Порошенко вітає прийняття Генеральною асамблеєю ООН резолюції про мілітаризацію окупованого Криму, Чорного і Азовського морів.

"Ще один важливий крок на шляху до деокупації Криму", - Порошенко про резолюцію ООН щодо мілітаризації Чорного і Азовського морів

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Порошенка.

У тексті зазначається: "Вітаю ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН резолюції щодо мілітаризації Криму та акваторії Чорного та Азовського морів.

Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до деокупації Криму. Резолюція засвідчила однозначну оцінку світової спільноти щодо триваючої протиправної поведінки Кремля.

Цивілізований світ вкрай занепокоєний небезпекою, яку несе Росія як на суші, так і на морі. Завдяки солідарній підтримці союзників та партнерів з найвищої світової трибуни задокументовано черговий міжнародний злочин Кремля, що стане частиною консолідованої претензії України до російської держави. Агресивно мілітаризуючи регіон, Кремль продовжує дестабілізувати світову стабільність і порядок. Спершу, окупацією українського Криму, він розтоптав принцип непорушності кордонів. А тепер хоче перетворити Чорноморсько-Азовський регіон на сіру зону свого виключного контролю. Нині під прицілом Кремля – не лише свобода судноплавства, а й режим нерозповсюдження ядерної зброї.

Недавній відкритий акт агресії проти України в районі Керченської протоки вкотре підтвердив справжні наміри Росії і нагадав про те, що кремлівський похід проти європейської безпеки, набирає обертів. Це справжній виклик для всієї євроатлантичної безпеки.

Світова спільнота єдина у своїй позиції – Кремль має негайно та безумовно звільнити українських моряків та повернути Україні військові кораблі. Нинішня резолюція також підкреслює необхідність подальшої консолідації міжнародних зусиль для відновлення суверенітету і територіальної цілісності, включно з Кримом, як єдиного шляху з відновлення безпеки та стабільності в Європі".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики