Цензор.НЕТ

18.12.18 09:57

Постановою Кабміну відновити Держмитслужбу, призначити адекватну людину, встановити термін максимум три місяці, - Макаренко про реформування ДФС

На вівторок, 18 грудня, заплановано засідання Комітету Верховної Ради з питань митної та податкової політики.

Постановою Кабміну відновити Держмитслужбу, призначити адекватну людину, встановити термін максимум три місяці, - Макаренко про реформування ДФС

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написав екс-глава Державної митної служби України Анатолій Макаренко.

"Сьогодні планується засідання Комітету ВР з митної та податкової політики. На порядку денному вчергове "Реформування ДФС".

Також вчергове повторюю свою позицію:

1. Окремою Постановою Уряду відновити діяльність центрального органу в галузі митної справи. Не пов’язувати це питання з реформуванням "податкового блоку" ДФС - податкова адміністрація, податкова міліція.
База для роботи митної служби існує. Це Митні стандарти Євросоюзу і досить адаптований до них Митний Кодекс.

2. Встановити термін для реалізації Постанови (організаційні, кадрові та інші питання). На мою думку, максимум три місяці.

3. Призначити в.о. керівника адекватну, енергійну, професійну людину, на яку покласти виконання п.2. (Не чудити з грою в "кадрові конкурси". Сьогодні тільки першокурсники інституту культури не розуміють усю їхню фейковість та передбачуваність).

4. Сходити за консультацією до Анатолія Матіоса, як за лічені місяці відновлюється ефективна робота державної інституції.
Це якщо зовсім коротко.

Але, щоб нічого не зробити, треба докласти більших зусиль:
- провести десятки нарад, "громадських обговорень" тощо;
- залучити іноземних експертів;
- створити координаційну раду;
- опрацювати план дій;
- і т.д, і т.д.".

Постановою Кабміну відновити Держмитслужбу, призначити адекватну людину, встановити термін максимум три місяці, - Макаренко про реформування ДФС 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики