Цензор.НЕТ

18.12.18 13:06

Заради Аллаха, просимо пробачити Турпал-Алі, - близькі жертв жахливої ​​ДТП у Грозному просять не карати імовірного винуватця - брата Кадирова

Родичі жертв резонансної ДТП у Грозному попросили Рамзана Кадирова не карати главу Шалінського району Турпал-Алі Ібрагімова, якого ЗМІ називали винуватцем аварії. У МВС Чечні раніше стверджували, що чиновник, який доводиться главі республіки двоюрідним братом, у ДТП не брав участі.

Заради Аллаха, просимо пробачити Турпал-Алі, - близькі жертв жахливої ​​ДТП у Грозному просять не карати імовірного винуватця - брата Кадирова

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Російську службу Бі-бі-сі.

Відеозвернення родичів загиблих до Кадирова опублікував у своїх соціальних мережах його радник у справах релігії Адам Шахідов. З ролика зрозуміло, що Шахідов провів зустріч із постраждалою стороною 13 грудня.

На відео родичі загиблих чеченською мовою просять Кадирова не карати і не звільняти Ібрагімова.

"Рамзане, ми чули, що ти посадив і покарав Турпал-Алі. Клянуся Аллахом, ми дуже засмутилися, дізнавшись про це, - каже старійшина роду загиблої сім’ї. - Рамзане, заради Аллаха, заради пророка і всіх святих, ми просимо тебе пробачити Турпал-Алі. Пробач і не звільняй його. Він дуже добре справляється, ми його дуже любимо".

"Сподіватимемося на те, що глава республіки відповість на ваше прохання. Ви дуже красиво вчинили", - відповідає Шахідов.

Аварія, у якій загинула сім'я з трьох осіб, сталася в Жовтневому районі Грозного в ніч на 5 грудня. "Мерседес" врізався у ВАЗ-2107, унаслідок чого загинули всі пасажири "сімки", зокрема й дворічна дитина. Водій "Мерседеса" не постраждав.

Інформація про ДТП почала поширюватися в соціальних мережах, у повідомленнях зазначалося, що очевидці впізнали у водієві "Мерседеса" двоюрідного брата глави республіки. Видання "Кавказ. Реалії" писало, що у свідків аварії вилучали телефони.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики